Jøtul 25 lat w Polsce

Już od ćwierćwiecza norweskie kominki Jøtul są oficjalnie sprzedawane na polskim rynku. Przez te wszystkie lata rozrosła się Rodzina Jøtula, którą tworzą zarówno Przedstawiciele rozsiani po całym kraju, jak i dziesiątki tysięcy zadowolonych użytkowników.

Z roku na rok dołączają nowi pasjonaci palenia drewnem. Wśród nich często można spotkać dzieci i wnuki dawnych Klientów, dla których Jøtul stał się synonimem kominka.

Z okazji jubileuszu 25 lat oficjalnej obecności Jøtul w Polsce czeka na Państwa specjalna oferta na klasyczne piece żeliwne, które od zawsze znajdują się w portfolio firmy.

Jøtul F 602 N BP
Oferta specjalna: 1400zł*
Było 1740zł*
Jøtul F 602 N jest jednym z ponadczasowych, klasycznych pieców firmy Jøtul. Do sprzedaży trafił w 1940 roku i od tego czasu tego czasu przeszedł kilka ulepszeń technicznych i obecnie oferuje nowoczesne i czyste spalanie.
Jøtul F 3 TD BP
Oferta specjalna: 1990zł*
Było 2960zł*
Jøtul F 3 TD produkowany jest od wielu lat i zalicza się do najczęściej sprzedawanych pieców Jøtul.
Jøtul F 3 TD BRM
Oferta specjalna: 3200zł*
Było 4100zł*
Jøtul F 3 TD produkowany jest od wielu lat i zalicza się do najczęściej sprzedawanych pieców Jøtul.
Jøtul F 8 TD BP
Oferta specjalna: 2570zł*
Było 3570zł*
Jøtul F 8 jest jednym z najstarszych tradycyjnych pieców na drewno. Posiada klasyczny i elegancki wygląd i stanowi dobre uzupełnienie każdego wnętrza.
Jøtul MF 3 BP
Oferta specjalna: 2400zł*
Było 3400zł*
Wielopaliwowa wersja żeliwnego Jøtul F 3, ulubionego od wielu lat, wciąż pozostającego jednym z najlepiej sprzedawanych pieców wolnostojących Jøtul.

* ceny netto

25Y_Leaflet_PL_LR