603 600 054
  • Kominki Gdynia
  • kominki Gdańsk
  • kominek
  • Gdynia

Kominki Kwidziński - 30 lat doświadczenia w budowie kominków w Gdańsku i całym woj. pomorskim

Kominki Słupsk

Witamy na stronie Kominki Kwidziński – F.W. Kwidziński – Słupsk
Kominki Firma Słupsk
Firma „Kwidziński” jest firmą pokoleniową. Działając na rynku już ponad 30 lat wykonaliśmy blisko 800 realizacji – część z nich wykonaliśmy w mieście Słupsk – umieściliśmy na stronie w dziale realizacji.
Zajmujemy się budową kominków oraz sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wkładów kominkowych wodnych renomowanych firm takich jak:
Jotul, Spartherm, Tarnava, Hajduk, Lechma, Dovre, Fonte-Flamme, Arysto i inne.
Wykonujemy instalacje grzewcze powietrzne i wodne, obudowy wszystkich typów oraz kominki otwarte na terenie Słupska i okolic.

Mamy doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników, którzy szybko i solidnie radzą sobie z powierzonymi im zadaniami.

Służymy również fachową doradą w zakresie wyboru wkładów kominkowych, instalacji i obudowy. Wiele naszych realizacji można zobaczyć w naszym salonie ekspozycyjnym. Mamy zawsze duży wybór wkładów kominkowych oraz akcesorii.

Serdecznie Zapraszamy

 

 

Słupsk kominki – Słupsk jest ważnym centrum gospodarczym, kulturalnym, naukowym i turystycznym w regionie Pomorza Środkowego. W ostatnich latach rozwijana jest idea Dwumiasta pomiędzy Słupskiem a Ustką – jedyna koncepcja tego typu w Europie. Łącząc walory turystyczne Ustki oraz potencjał Słupska jako centrum gospodarczo-kulturalnego tworzymy wyjątkowy zespół miejski Słupsk.