Kominki Jotul – wkłady kominkowe

Jotul Gdynia

Firma F.W. Kwidziński jako jedna z nielicznych ma możliwość bezpośredniej sprzedaży wkładów kominkowych Jotul na pomorzu.

Jøtul – wiodąca firma w świecie kominków wytwarza i sprzedaje żeliwne piece i kominki, koncentrując się na jakości, ponadczasowej konstrukcji, przyjaznych dla użytkownika funkcjach oraz najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Jøtul oferuje kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jøtul nadal będzie wybierany przez pokolenia użytkowników wkładów kominkowych w Gdyni i okolicach zarówno dziś, jak i jutro.

Wierzymy, że to dzięki wykorzystaniu dobrych, ustanawiających wysokie standardy projektów Jøtul od 1853 r. pozostaje liderem rynku kominków, pieców i wkładów kominkowych. Nasze nieustanne zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości projektów sprawia, iż dzięki wprowadzaniu nowych, popularnych produktów nie tylko osiągamy godziwe zyski, lecz również zapewniamy bezpieczne zatrudnienie na długie lata.

jotul Gdynia

Wkłady kominkowe firmy Jotul w naszej ofercie:

 

Jotul I 200jotul i 18wkład kominkowy jotul i 18 panoramajotul i 80jotul i 80 maxi panoramai150 jotulwkład kominkowy i350 jotulkominek jotul i 400 fljotul i 400 harmonyi 400 panorama jotul wkłąd kominkowyi500 jotuli570 jotul kminek

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Jotul na terenie woj. pomorskiego. Zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych Jotul oraz wykonastwem w pełni profesjonalnych instalacji kominkowych oraz oraz obróbką wkładów w formie obudowy kominkowej na pomorzu. Część naszych realizacji możecie Państwo zobaczyć w dziale > Realizacje