Kominek miesiąca – styczeń 2017

Jøtul F 305 LL

Stylowy i ponadczasowy

Norwescy projektanci Anderssen & Voll zaprojektowali piec Jøtul F 305 w którym ponadczasowe wzornictwo łączy się ze 160 letnim doświadczeniem. Duże palenisko w układzie poziomym ułatwia załadunek polan do 40 cm długości i przyspiesza rozchodzenie się ciepła w domu. Opcjonalny panel konwekcyjny umożliwia umiejscowienie pieca w bliskiej odległości od ściany.

Piece na drewno Jøtul F 305 Series nadają się do montażu w domach o niskim zapotrzebowaniu na energię i domach pasywnych – posiadają możliwość podłączenia zewnętrznego powietrza do spalania.

Jøtul F 305 LL

TERAZ 4.480,-

UPUST 1.120,-

BYŁO 5.600,-

My się zimy nie boimy!

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!

Szczypie w nosy, szczypie w uszy, mroźnym śniegiem w oczy prószy, wichrem w polu gna…

Ale nam zima nie straszna, bo mamy kominek! Gdy na dworze lub polu będzie hulał zimowy wicher, rozpalimy w naszym kominku i będziemy rozkoszować się ciepłem. A TY chcesz marznąć tej zimy? Jeżeli nie, to skorzystaj z promocji!

Przez dwa miesiące oferujemy 20% upustu na nowoczesne piece linii Jøtul F 305 Series i  wkłady kominkowe linii Jøtul I 520 Series.

Dodatkowo do każdego zakupionego w promocji pieca lub kominka dołączamy światowy bestseler „Porąb i spal” Larsa Myttinga. Dzięki tej książce staniesz się ekspertem w przygotowaniu drewna do Twojego kominka Jøtul!

UWAGA!
Poniżej przedstawiono przykładowe modele promocyjne, w podstawowej wersji kolorystycznej (BP-czarny lakier).

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT, który zostanie doliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wymienione ceny są maksymalnymi sugerowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ceny są ustalane i przedstawiane wyłącznie przez autoryzowanych dealerów Jøtul w Polsce.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 28.02.2017