Kominki Chwaszczyno

Chwaszczyno leży w odległości 32 km od Chmielna, w którym mieści się nasza siedziba. W ciągu naszej naszej ponad 30-letniej historii wykonaliśmy kilkadziesiąt kominków dla klientów z tego urokliwego miasta. Z początku były to głównie kominki kaflowe, klasyczne i portalowe, z czasem doszły do tego kominki nowoczesne, otwarte, rustykalne jak też piece wolnostojące.

Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów oraz od zastanego pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Klienci mogą wybierać spośród wielu form i kształtów. Można skorzystać z gotowych wzorów albo zaproponować własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować.

Musimy przyznać, iż każdy klient z Chwaszczyna miał swój indywidualny pomysł na kominek. Niektórym klientom podobała się klasyczna elegancja marmuru, innym bardziej naturalny i ciepły styl rustykalny, a jeszcze innym coraz bardziej popularny styl nowoczesny.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał okazję znaleźć się w pomieszczeniu, w którym biło kominkowe ciepło z żarzących się wewnątrz drew. Nie inaczej jest z naszymi klientami z Chwaszczyna, którzy dobrze wiedzą, jak miło jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia i wieczory przy palącym się kominku.

Wszyscy klienci, nie tylko z Chwaszczyna, chwalą sobie postawione przez nas kominki. Chwaszczyno zaś jest bardzo przyjaznym miastem, w którym dobrze się pracuje. Przejeżdżając przez tą miejscowość z pewnością miną Państwo wiele domów i mieszkań, w których znajdują się nasze kominki 🙂

Kominki Chwaszczyno – przykładowe realizacje:

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.