Kominki Gdańsk

Gdańsk leży w odległości 45 km od naszej siedziby w Chmielnie. W ciągu ponad 30-letniej historii wykonaliśmy wiele kominków dla klientów z tego pięknego, nadmorskiego miasta. Na początku były to najczęściej kominki klasyczne i portalowe, z czasem doszły do tego kominki otwarte, rustykalne i nowoczesne, a także piece wolnostojące.

Dobór kominka zależny jest zarówno od stylu wnętrza, jak i gustów naszych klientów. Mają oni do wyboru dużo form i kształtów. Można skorzystać z gotowych wzorów albo zaproponować własny unikalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Niektórym klientom podoba się bowiem klasyczna elegancja marmuru, innym bardziej naturalny i ciepły styl rustykalny, jeszcze innym coraz bardziej popularny minimalistyczny styl nowoczesny.

O zaletach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał okazję znaleźć się w pomieszczeniu, w którym biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Również nasi klienci z Gdańska doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia i wieczory przy palącym się kominku.

Wszyscy klienci, nie tylko z Gdańska, cenią sobie nasze kominki. Gdańsk natomiast jest bardzo przyjaznym miastem, w którym przyjemnie się pracuje jak też odpoczywa. Podczas wizyty w Gdańsku polecamy wizytę na Starym Mieście, przespacerowanie się ul. Długą, a także przejście wzdłuż Motławy. Idąc taką trasą miniecie wiele mieszkań, w których znajdują się nasze kominki 🙂

Kominki Gdańsk – przykładowe realizacje:

Gdańskkominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.