Kominki Jotul

Jotul

Jøtul piece i wkłady kominkowe – firma wytwarza i sprzedaje żeliwne piece i kominki, koncentrując się na jakości, ponadczasowej konstrukcji, przyjaznych dla użytkownika funkcjach oraz najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 

Jøtul oferuje kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jøtul nadal będzie wybierany przez pokolenia użytkowników wkłądów kominkówych Jotul zarówno dziś, jak i jutro.

 

Wierzymy, że to dzięki wykorzystaniu dobrych, ustanawiających wysokie standardy projektów Jøtul od 1853 r. pozostaje liderem rynku kominków, pieców i wkładów kominkowych. Nasze nieustanne zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości projektów sprawia, iż dzięki wprowadzaniu nowych, popularnych produktów nie tylko osiągamy godziwe zyski, lecz również zapewniamy bezpieczne zatrudnienie na długie lata.

 

piece jotul

 

 

Jøtul wytwarza kominki z żeliwa od 1853 roku. To jest bardzo odpowiedni materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury i gwałtowne ich zmiany. Dlatego Jøtul wybiera żeliwo dla swoich kominków, podobnie jak producenci samochodów używają żeliwa do produkcji silników.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Jotul na terenie woj. pomorskiego. Zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych Jotul oraz wykonastwem w pełni profesjonalnych instalacji kominkowych oraz oraz obróbką wkładów w formie obudowy kominkowej. Część naszych realizacji możecie Państwo zobaczyć w dziale > Realizacje

Strona producenta: jotul.com