Kominki Kościerzyna

Kościerzyna leży w odległości 27 km od siedziby naszej firmy w Chmielnie. Od początku istnienia wykonaliśmy wiele kominków dla klientów z tego urokliwego miasta. Początkowo były to głównie kominki kaflowe i klasyczne, z czasem doszły do tego kominki nowoczesne, otwarte, rustykalne, a także piece wolnostojące.

Dobór kominka zależny jest zarówno od stylu wnętrza, jak i gustów naszych klientów. Klienci mogą wybierać spośród wielu form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór lub przedstawić własny unikalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Musimy przyznać, iż tylu ilu mieliśmy klientów w Kościerzynie, na tyle różnych gustów natrafiliśmy. Niektórym klientom spodobała się klasyczna elegancja marmuru, innym cieplejszy i bardziej naturalny styl rustykalny, a jeszcze innym coraz popularniejszy styl nowoczesny.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto przynajmniej raz miał okazję przebywać w pomieszczeniu, w którym biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Nie inaczej jest z naszymi klientami z Kościerzyny, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne lub zimowe popołudnia i wieczory przy kominkowym ogniu.

Wszyscy klienci z Kościerzyny cenią sobie wykonane przez nas kominki. Podczas wizyty w Kościerzynie polecamy wizytę w Muzeum Kolejnictwa (Skansen Parowozowni). Spacerując i przejeżdżając przez to piękne kaszubskie miasto z pewnością miną Państwo dużo domów i mieszkań, w których znajdują się postawione przez nas kominki.

Kominki Kościerzyna – przykładowe realizacje:

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.