Kominki Lębork

Lębork znajduje się w odległości 44 kilometry od Chmielna, w którym mieści się nasza siedziba. W ciągu naszej naszej ponad 30-letniej historii wykonaliśmy wiele kominków dla klientów z tego urokliwego miasta. Na początku były to najczęściej kominki klasyczne, portalowe i kaflowe, z czasem doszły do tego kominki nowoczesne, otwarte, rustykalne jak też piece wolnostojące. Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów oraz od dopasowujemy go zastanego pomieszczenia, w którym ma się znaleźć.

Klienci mogą wybierać spośród dużej liczby form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór lub zaproponować własny unikalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń w całości zrealizujemy. Musimy przyznać, iż tylu ilu mieliśmy klientów w Lęborku, na tyle różnych gustów trafiliśmy. Wybranym klientom spodobała się klasyczna elegancja marmuru, innym cieplejszy i bardziej naturalny styl rustykalny, jeszcze innym coraz popularniejszy minimalistyczny styl nowoczesny.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał okazję znaleźć się w pomieszczeniu, z którego biło kominkowe ciepło z żarzących się wewnątrz drew. Nie inaczej jest z naszymi klientami z Lęborka, którzy dobrze wiedzą, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne lub zimowe popołudnia przy kominkowym ogniu.
Wszyscy klienci, nie tylko z Lęborka, cenią sobie zbudowane przez nas kominki. Podczas wizyty w tym pięknym mieście polecamy wizytę w muzeum znajdującym się w ścisłym, historycznym centrum miasta. Spacerując i przejeżdżając przez Lębork z pewnością miną Państwo dużo domów, w których znajdują się zbudowane przez nas kominki.

Kominki Lębork – przykładowe realizacje:

Gdańskkominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.