Kominki Nowa Karczma

Nowa Karczma położona jest 35 km od naszej siedziby. W ciągu naszej ponad 30-letniej historii wykonaliśmy wiele kominków dla klientów z tego urokliwego miasta. Początkowo były to głównie kominki kaflowe, klasyczne i portalowe, z czasem doszły do tego kominki rustykalne, nowoczesne i otwarte, a także piece wolnostojące.

Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów oraz dopasowujemy go do miejsca, w którym ma się znaleźć. Klienci mogą wybierać spośród dużej liczby form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór lub przedstawić własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Musimy przyznać, że każdy klient z Nowej Karczmy miał swój indywidualny pomysł na kominek. Wybranym klientom podobała się elegancja marmuru, innym bardziej naturalny i ciepły styl rustykalny, a jeszcze innym coraz popularniejszy styl nowoczesny.

O zaletach kominków nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto przynajmniej raz miał przyjemność przebywać w salonie, w którym biło kominkowe ciepło z żarzących się wewnątrz drew. Tak samo jest z naszymi klientami z Nowej Karczmy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak dobrze jest odpoczywać w jesienne lub zimowe wieczory przy kominkowym ogniu.

Wszyscy nasi klienci, nie tylko z Nowej Karczmy, chwalą sobie zbudowane przez nas kominki. Podczas wizyty w tym pięknym mieście polecamy wizytę w Muzeum Hymnu Narodowego, znajdującym się w sąsiedniej wsi – Będominie. Przejeżdżając przez Nową Karczmę na pewno miną Państwo wiele domów i mieszkań, w których znajdują się nasze kominki.

Kominki Nowa Karczma – przykładowe realizacje:

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.