Kominki Pomorskie

Nasza firma od ponad 30 lat z powodzeniem wykonuje kominki dla klientów z obecnego województwa Pomorskiego. Z początku były to najczęściej kominki kaflowe klasyczne, zaś z biegiem lat doszły do tego kominki otwarte, rustykalne, nowoczesne, jak również piece wolnostojące, piece chlebowe czy grille.

Dobór kominka zależy w głównej mierze od gustów naszych klientów oraz od wnętrza, w którym ma on się znajdować. Klienci mają do wyboru dużo form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór lub zaproponować własny unikalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń w całości zrealizujemy. Musimy przyznać, że wielu klientów ma swój pomysł na idealny dla niego kominek. Niektórym klientom spodobała się klasyczna elegancja marmuru, innym cieplejszy i bardziej naturalny styl rustykalny, a jeszcze innym coraz popularniejszy minimalistyczny styl nowoczesny.

O zaletach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto przynajmniej raz miał przyjemność przebywać w salonie, z którego biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Tak samo jest z naszymi klientami, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne lub zimowe wieczory przy palącym się kominku.

Kominki Pomorskie – przykładowe realizacje:

kominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.