Kominki Przodkowo

Przodkowo to duża wieś kaszubska, znajdująca się 10 km od Kartuz i 19 km od Chmielna. Przodkowo może poszczycić się muzeum pożarnictwa (wśród eksponatów znajdują się stare wozy strażackie i dawny sprzęt gaśniczy) oraz pięknym neogotyckim kościołem z 1878 roku. Dla klientów z Przodkowa wykonaliśmy łącznie 10 kominków. Były to zarówno kominki kaflowe, klasyczne i portalowe, kominki nowoczesne, kominek otwarty oraz piec wolnostojący.

Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów. Służymy też fachową poradą i pomocą. Klienci mają do wyboru dużo form i kształtów kominków. Można zamówić gotowy wzór albo przedstawić własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń w całości zrealizujemy.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto przynajmniej raz miał przyjemność znaleźć się w pomieszczeniu, w którym biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Tak samo jest z naszymi klientami z Przodkowa, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe wieczory przy palącym się kominku.

Podczas wizyty w tym pięknym mieście polecamy wizytę w Muzeum Pożarnictwa (przy budynku OSP) oraz koniecznie trzeba odwiedzić kościół neogotycki, znajdujący się w samym centrum wsi.

Kominki Przodkowo – przykładowe realizacje:

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.