Kominki Sierakowice

Sierakowice to duża wieś położona na Pojezierzu Kaszubskim, na zachodnim obrzeżu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość znajduje się w zaledwie 17 km od naszej siedziby w Chmielnie. Mieszkańcy Sierakowic od wielu lat są naszymi klientami. Wykonywaliśmy już dla nich kominki klasyczne, portalowe i kaflowe, z czasem doszły do tego kominki nowoczesne, otwarte, rustykalne, a także piece wolnostojące.

Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów. Klienci mogą wybierać spośród dużej liczby form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór lub przedstawić własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Musimy przyznać, iż każdy klient z Sierakowic miał swój indywidualny pomysł na kominek. Niektórym klientom spodobała się klasyczna elegancja marmuru, innym bardziej naturalny i ciepły styl rustykalny, a jeszcze innym coraz bardziej popularny minimalistyczny styl nowoczesny.

O zaletach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć raz miał okazję przebywać w salonie, w którym biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Nie inaczej jest z naszymi klientami z Sierakowic, którzy doskonale wiedzą, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia i wieczory przy kominkowym ogniu.

Wszyscy nasi klienci, z Sierakowic i nie tylko, chwalą sobie zbudowane przez nas kominki. Przejeżdżając przez Sierakowice na pewno miną Państwo wiele mieszkań, w których znajdują się nasze kominki.

Kominki Sierakowice – przykładowe realizacje:

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.