Kominki Stężyca

Stężyca jest niezwykle malowniczą miejscowością. Położona jest ona w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, między Jeziorem Raduńskim Górnym, a Jeziorem Stężyckim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, 24 kilometry od naszej siedziby w Chmielnie. Z racji małej liczby mieszkańców w tej wsi, liczba kominków wykonanych tu nie jest imponująca, jednak i tak byłaby to dwucyfrowa liczba. Mieszkańcy Stężycy upodobali sobie głównie kominki otwarte oraz nowoczesne. Mieliśmy też kilka zleceń na murowane grille w pięknych ogrodach.

Kominek dopasowujemy bazując na gustach naszych klientów oraz dopasowujemy go do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Klienci mają do wyboru dużo form i kształtów. Można skorzystać z gotowych wzorów albo przedstawić własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń w całości zrealizujemy.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał przyjemność znaleźć się w pomieszczeniu, z którego biło kominkowe ciepło z żarzących się wewnątrz drew. Tak samo jest z naszymi klientami ze Stężycy, którzy dobrze wiedzą, jak przyjemnie jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia przy palącym się kominku.

Wszyscy nasi klienci ze Stężycy chwalą sobie postawione przez nas kominki. Podczas wizyty w tej przepięknej miejscowości polecamy wizytę w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z 1706 roku oraz w istniejącej tam marinie.

Kominki Stężyca – przykładowe realizacje:

Stężycakominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.