Kominki Wejherowo

Wejherowo to miasto położone na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i Pradoliny Redy–Łeby, nad rzeką Redą, 43 kilometry od Chmielna. W ciągu naszej naszej ponad 30-letniej historii wykonaliśmy szereg kominków dla klientów z tego urokliwego miasta. Były to kominki różnego typu – kominki kaflowe, klasyczne i portalowe, z czasem doszły do tego kominki otwarte, rustykalne i nowoczesne jak też piece wolnostojące.

Dobór kominka zależy w głównej mierze od gustów naszych klientów oraz od wnętrza, w którym ma on się znajdować. Klienci mogą wybierać spośród dużej liczby form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór albo zaproponować własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Musimy przyznać, iż każdy klient z Wejherowa miał swój indywidualny pomysł na kominek. Niektórym klientom podobała się klasyczna elegancja marmuru, innym bardziej naturalny i ciepły styl rustykalny, a jeszcze innym coraz popularniejszy minimalistyczny styl nowoczesny.

O pozytywnych cechach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć raz miał przyjemność przebywać w salonie, z którego biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Tak samo jest z naszymi klientami z Wejherowa, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak dobrze jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia i wieczory przy kominkowym ogniu.

Kominki Wejherowo – przykładowe realizacje:

Wejherowokominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.