Kominki Żukowo

Żukowo – młode miasto z ponad 1000-letnią historią, znajdujące się w powiecie kartuskim w odległości 22 km od naszej siedziby. W 2012 roku Żukowo obchodziło 1000-lecie swojego istnienia.

Dla klientów z tego miasta wykonujemy kominki od niemal 30 lat. Wybór kominka zależy w głównej mierze od gustów naszych klientów oraz od wnętrza, w którym ma on się znaleźć. Klienci mogą wybierać spośród dużej liczby form i kształtów. Można zamówić gotowy wzór albo zaproponować własny niepowtarzalny projekt, który w przypadku braku zastrzeżeń będziemy mogli zrealizować. Musimy przyznać, że tylu ilu mieliśmy klientów w Żukowie, na tyle różnych gustów trafiliśmy. Niektórym klientom spodobała się klasyczna elegancja marmuru, innym cieplejszy i bardziej naturalny styl rustykalny, jeszcze innym coraz bardziej popularny minimalistyczny styl nowoczesny.

O zaletach kominków nie trzeba przekonywać nikogo, kto przynajmniej raz miał okazję przebywać w pomieszczeniu, w którym biło kominkowe ciepło z palących się wewnątrz niego drew. Tak samo jest z naszymi klientami z Żukowa, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak miło jest odpoczywać w jesienne oraz zimowe popołudnia i wieczory przy palącym się kominku.

Będąc w Żukowie warto odwiedzić kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XIII wieku, kościół św. Jana z 1604 roku, stalowy most kolejowy nad rzeką Słupiną z 1927, a także 2 pomniki przyrody w postaci dwóch ponad 500-letnich dębów, znajdujących się na ul. Parkowej.

Kominki Żukowo – przykładowe realizacje:

Żukowokominek

Więcej realizacji znajdziesz tutaj.