Kominki z płaszczem wodnym

Nowoczesne i wydajne kominki z płaszczem wodnym ALBERO AQUASYSTEM skutecznie odbierają ciepło ze spalania, co pozwala obniżyć koszty ogrzewania domu nawet o 40%. Elegancki wygląd oraz minimalistyczne wykończenia sprawiają, iż doskonale wpasowuje się w każde pomieszczenie utrzymane w klasycznym lub modernistycznym stylu.

Kominek ALBERO AQUASYSTEM stanowi idealnie połączenie z piecem lub kotłem pełniącym funkcję głównego źródła ciepła. Wyróżnia się wysoką efektywnością podgrzewania wody oraz instalacji CO. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są idealne dla wszystkich osób ceniących styl, elegancję i ekologię. Wyposażone są w dodatkowe kurtyny powietrzne, których głównym zadaniem jest redukowanie do minimum ilości zanieczyszczeń osadzających się na szybie

Wysoka wydajność kominków z płaszczem wodnym została osiągnięta dzięki zastosowaniu deflektorów, których głównym zadaniem jest podwyższanie temperatury w komorze spalania. Ponadto, dzięki specjalnemu kształtowi tylnej części, powietrze wtórne jest efektywnie doprowadzane do paleniska w górnej części. Takie rozwiązanie znacząco podnosi sprawność kominka, poprzez przyjazne dla środowiska dopalanie spalin.

WKŁAD KOMINKOWY ALAQS 90×41.G-D
WKŁAD KOMINKOWY ALAQS 90×41.LG-D
WKŁAD KOMINKOWY AQUASYSTEM 90×41.RG-D
WKŁAD KOMINKOWY ALAQS 68×43.S-D
WKŁAD KOMINKOWY ALAQS 68×53.S-D