Wkłady kominkowe Jøtul

Jotul

Jotul wytwarza i sprzedaje żeliwne piece i kominki, koncentrując się na jakości, ponadczasowej konstrukcji, przyjaznych dla użytkownika funkcjach oraz najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 

Jotul oferuje kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jotul nadal będzie wybierany przez pokolenia użytkowników wkłądów kominkówych Jotul zarówno dziś, jak i jutro.

 

Wierzymy, że to dzięki wykorzystaniu dobrych, ustanawiających wysokie standardy projektów Jotul od 1853 r. pozostaje liderem rynku kominków, pieców i wkładów kominkowych. Nasze nieustanne zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości projektów sprawia, iż dzięki wprowadzaniu nowych, popularnych produktów nie tylko osiągamy godziwe zyski, lecz również zapewniamy bezpieczne zatrudnienie na długie lata.

 

piece jotul

Wkłady kominkowe firmy jotul w naszej ofercie:

 

Jotul I 200jotul i 18wkład kominkowy jotul i 18 panoramajotul i 80jotul i 80 maxi panoramai150 jotulwkład kominkowy i350 jotulkominek jotul i 400 fljotul i 400 harmonyi 400 panorama jotul wkłąd kominkowyi500 jotuli570 jotul kminek

Jotul wytwarza kominki z żeliwa od 1853 roku. To jest bardzo odpowiedni materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury i gwałtowne ich zmiany. Dlatego Jotul wybiera żeliwo dla swoich kominki, podobnie jak producenci samochodów używają żeliwa do produkcji silników.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Jotul na terenie woj. pomorskiego. Zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych Jotul oraz wykonastwem w pełni profesjonalnych instalacji kominkowych oraz oraz obróbką wkładów w formie obudowy kominkowej. Część naszych realizacji możecie Państwo zobaczyć w dziale Realizacje

Przejdź do strony producenta: www.jotul.com/pl/